Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TEK KOMPLEKSI ARLIS! Tirane Individuale

7 months ago IMOBILIARE Tirana   51 views

Euro €700

  • apartament-212-me-qira-tek-kompleksi-arlis-tirane-big-0
  • apartament-212-me-qira-tek-kompleksi-arlis-tirane-big-1
  • apartament-212-me-qira-tek-kompleksi-arlis-tirane-big-2
  • apartament-212-me-qira-tek-kompleksi-arlis-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 310
Cmimi: Euro €700

 Jepet apartament 2+1+2 tualete brenda nje kompleksi shume te kerkuar tek Kompleksi Arlis, Square 21. Apartamenti ka siperfaqe totale 123 m2 dhe ndhodhet ne katin e 5-te te nje ndertimi te ri me ashensore. Organizohet me korridor qe ben shperndarjen e dy dhoma gjumit ku njera esht me tualetin brenda, 1 tualet ne korridor, 1 sallon bashk me kuzhinen dhe nje verande te bollshem me pamje nga brenda kompleksit. Apartamentet jepet i mobiluar si ne foto, sistem chiller, parket. Ne cmime perfshihet edhe administrimi. Ne cmim nuk perfshihet 15% i tatimit. 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 83.00
Kati 5
Adresa/rruga Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia