Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Pranë ''TV KLAN'' Shitet Apartament 1+1 me orientim Lindje - Perëndim ! Biznes

1 year ago IMOBILIARE Tirana   151 views

Euro €40,000

  • prane-tv-klan-shitet-apartament-11-me-orientim-lindje-perendim-big-0
  • prane-tv-klan-shitet-apartament-11-me-orientim-lindje-perendim-big-1
  • prane-tv-klan-shitet-apartament-11-me-orientim-lindje-perendim-big-2
  • prane-tv-klan-shitet-apartament-11-me-orientim-lindje-perendim-big-3
  • prane-tv-klan-shitet-apartament-11-me-orientim-lindje-perendim-big-4

0.0 star

Vendodhja: Tirana
ID: 31
Cmimi: Euro €40,000

Ne rrugen Xhafize Keko pranë TV Klan, Shitet Apartament 1+1 ne katin e 1 të një pallati ekzistues me organizim shume te rregullt dhe ideal per investim. Apartamenti ka nje Siperfaqe 54 m2 dhe eshte i organizuar ne nje Sallon sebashku me Kuzhinën, nje dhomë gjumi me orientim nga lindja, dhe një tualet të bollshëm me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Zona ofron qetesi dhe facilitete te shumta si Supermarkete, Farmaci, Banka, Linje Urbani, Restorante, etj. Për një vizitë në pronë kontaktoni ne numrin e cel 0697094424

Informacione Shtese

Gjendja:
Mobiluar
Hyrje:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Jashtme m2 54m²
Kati 1
Adresa/rruga Adrese: Rruga Xhafize Keko

 
Note: You must be logged in to post a review.