Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Apartament 2+1 ne shitje tek Arlis, Farmacia 10! Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   44 views

Euro €144

  • apartament-21-ne-shitje-tek-arlis-farmacia-10-tirane-big-0
  • apartament-21-ne-shitje-tek-arlis-farmacia-10-tirane-big-1
  • apartament-21-ne-shitje-tek-arlis-farmacia-10-tirane-big-2
  • apartament-21-ne-shitje-tek-arlis-farmacia-10-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 309
Cmimi: Euro €144

 Apartament ne shitje 2+1 totalisht i mobiluar tek Arlis, Farmacia 10! Pjese e nje kompleksi rezidencial, nje prej me te mireve ne kryeqytet, me nje organizim bashkohor, punime te nivelit te larte ku vlen te theksohet: Fasada e ventiluar, cilesia me e larte e termoizolimit, Sistem i kondicionimit qendror, multisplit, Vetrata dopioxham, me gaz argon, Hidrosanitare incasso, etj. Apartament ka nje siperfaqe prej 100m2, nje planimetri katrore, te organizuar ne sallonin e ndenjes + ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon si dhe korridori qe ben shperndarjen e ambienteve. I mobiluar se fundi ne menyre bashkohore apartamenti eshte nje mundesi ideale banimi dhe investimi njekohesisht. - Aktualisht i dhene me qira per 450 Euro/muaj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 100.00
Kati 11
Adresa/rruga Farmacia 10