Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet me qera apartament 2+1+post parkimi perball Kompleksit Magnet - 500 EUR Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   38 views

Euro €500

  • jepet-me-qera-apartament-21post-parkimi-perball-kompleksit-magnet-500-eur-tirane-big-0
  • jepet-me-qera-apartament-21post-parkimi-perball-kompleksit-magnet-500-eur-tirane-big-1
  • jepet-me-qera-apartament-21post-parkimi-perball-kompleksit-magnet-500-eur-tirane-big-2
  • jepet-me-qera-apartament-21post-parkimi-perball-kompleksit-magnet-500-eur-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 307
Cmimi: Euro €500

 Jepet me qera apartament i tipologjise 2+1+ 1 tualet + 1 ballkon me siperfaqe 100 m2.  Aparamenti ndodhet ne nje kompleks pallatesh te reja perball Magnetit tek rruga Nre Mjeda, ne katin e 4 (me ashensor) me orientin Verilindje dhe Lindje.  Eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet dhe kondicioner ne te gjitha dhomat.  Disponon gjithashtu dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim.  Qera mujore: 500 EUR   

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 100.00
Kati 4
Adresa/rruga Rruga Ndre Mjeda Tirane,Shqiperia