Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Apartament 2+1+2 Fiori Di Bosko Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   39 views

Euro €700

  • apartament-212-fiori-di-bosko-tirane-big-0
  • apartament-212-fiori-di-bosko-tirane-big-1
  • apartament-212-fiori-di-bosko-tirane-big-2
  • apartament-212-fiori-di-bosko-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 306
Cmimi: Euro €700

 Jepet me Qera Apartament 2+1+2  Adresa : Fiori Di Bosko  Kati 2  I mobiluar dhe pabanuar me pare  Cmimi 700Euro  

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 109.00
Kati 2
Adresa/rruga Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia