Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet me qera 2+1 tek Europiani! Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   52 views

Euro €35

  • jepet-me-qera-21-tek-europiani-tirane-big-0
  • jepet-me-qera-21-tek-europiani-tirane-big-1
  • jepet-me-qera-21-tek-europiani-tirane-big-2
  • jepet-me-qera-21-tek-europiani-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 303
Cmimi: Euro €35

 Jepet apartament 2+1 prane Europianit, super i mobiluar me te gjitha kushtet.  Paisjet te gjitha te reja.  Ne ambient ka dhe mundesi per 2 makina.  Ne jemi agjensi dhe mbajme komision nje qera. 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 100.00
Kati 1
Adresa/rruga Rruga Kokonozeve Tirane,Shqiperia