Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

I Pabanuar me Pare - 2+1+**2WC & Vend PARKIMI te Ekonomiku (Rr. Elbasanit) Pllt i Ri || Super Arredim me **Arkitekt || Elektro A++ Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   33 views

Euro €495

  • i-pabanuar-me-pare-212wc-vend-parkimi-te-ekonomiku-rr-elbasanit-pllt-i-ri-super-arredim-me-arkitekt-elektro-a-tirane-big-0
  • i-pabanuar-me-pare-212wc-vend-parkimi-te-ekonomiku-rr-elbasanit-pllt-i-ri-super-arredim-me-arkitekt-elektro-a-tirane-big-1
  • i-pabanuar-me-pare-212wc-vend-parkimi-te-ekonomiku-rr-elbasanit-pllt-i-ri-super-arredim-me-arkitekt-elektro-a-tirane-big-2
  • i-pabanuar-me-pare-212wc-vend-parkimi-te-ekonomiku-rr-elbasanit-pllt-i-ri-super-arredim-me-arkitekt-elektro-a-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 302
Cmimi: Euro €495

 apartament 2+1+**2WC I pabanuar me pare- Ekonomiku (Rr. e Elbasanit) vend personal parkimi posht pallatit (-2)- Apartament i arreduar me arkitekt- Elektroshtepiake marka te shtrenjta (SIEMENS, SAMSUNG, LG) || Pallat i Ri   Q3444  Te Dhenat e Ndarjes:   - 2 Dhoma Gjumi  - 1 Sallon me Kuzhine - 2 Tualete - 1 Ballkon  - SIP TOTALE: 86 m2 - SIP Neto: 76 m2 - KATI: 7 - KATET E PALLATIT: 10 - Viti I ndertimit: 2016 - ASHENSOR:po  Karakteristika:   - Apartament me vendodhje premium, 2 min nga Universiteti Ekonomik. Lagje me hapsira te medha, ajer I paster dhe qetesi absolute. - Pallat me cilesi te larte ndertimi, administrim perfekt. - Vend parkimi personal posht pallatit*** - Ashensor per 6 persona. - Hyrje me drite natyrale. - Apartament me planimetri perfekte. - Apartament I arreduar me arkitekt. - apartament I shtruar me parket ac5 - kuzhine druri  - Elektroshtepiake Firma te shtrenjta, pianur dhe furre SIEMENS, Frigorifer SAMSUNG A++, TV 42 polesh LG,  - Kondicioner inverter ne dhomen e ndenjes Midea - dhome gjumi me tualet personal dhe me dyshek shum cilesor - dritare te medha ku hyn drite natyrale gjate gjithe dites. - tualete me hidrosanitare cilesore dhe me dritare aspirimi  - ballkon me hapsire te madhe dhe me pamje nga liqeni.    Cmimi: 495 Euro/ muaj   Tel ose WhatsApp:                  311376  06/10/22 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 86.00
Kati 7
Adresa/rruga Ekonomiku