Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Vile 2 Kateshe ne Mullet *PETRELE - Oborr **5 Vende Parkimi || e Rikonstruktuar me Cdo Gje Super Cilesore **Sis Ngrohje / Ftohje DAKINI Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   47 views

Euro €1.30

  • vile-2-kateshe-ne-mullet-petrele-oborr-5-vende-parkimi-e-rikonstruktuar-me-cdo-gje-super-cilesore-sis-ngrohje-ftohje-dakini-tirane-big-0
  • vile-2-kateshe-ne-mullet-petrele-oborr-5-vende-parkimi-e-rikonstruktuar-me-cdo-gje-super-cilesore-sis-ngrohje-ftohje-dakini-tirane-big-1
  • vile-2-kateshe-ne-mullet-petrele-oborr-5-vende-parkimi-e-rikonstruktuar-me-cdo-gje-super-cilesore-sis-ngrohje-ftohje-dakini-tirane-big-2
  • vile-2-kateshe-ne-mullet-petrele-oborr-5-vende-parkimi-e-rikonstruktuar-me-cdo-gje-super-cilesore-sis-ngrohje-ftohje-dakini-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 301
Cmimi: Euro €1.30

 Jepet Me Qera Vile 2 Kateshe Me Privatesi Maksimale + Oborr & + **5 Vende Parkimi - Hyrja Eshte E Rikonstruktuar || Sistemi I Kondicionimit Eshte Daikin **Me I Miri Ne Treg ( Per Ngrohje Dhe Ftohje) || Kundrabufeja E Re || **Elektro Shume Cilesore || Ndricim Me Spote Led- Vila Eshte Me Ndertim Super Cilesor Ku S'deperton I Nxehti Ose I Ftohti   *** Pamje Panoramike Mbi Kalan E Petreles Dhe Lumit Erzen  ****Shtepia Ka Oborr Dhe Bace Ku Ka Vresht Dhe Peme Te Tjera  Q3453  Te Dhenat E Ndarjes   - 3 Dhoma Gjumi  - 1 Sallon + Kuzhine  - 2 Tualete - 2 Korridor - 4 Ballkone  - Sip Totale : 350 M2 Ndertim  - Sip Neto : 280 M2  - Sip Truall : 700 M2  - Kati : 1-2 - Vit Ndertimi : 2005 - Katet E Viles : 2   Karakteristika:   - Hyrja Eshte E Re Dhe E Rikonstruktuar  - Sapo Eshte Vendosur Sistemi I Kondicionimit Qe Eshte Daikin, Me I Miri Ne Treg ( Per Ngrohje Dhe Ftohje )  - Kundrabufeja E Re Dhe E Kompletuar Me Elektroshtepiaket - Kolltuqet Jane Marr Ne Greqi ( Mund Te Zevendesohen Dhe Me Kend ) + Tv Plazem  - Tavane Te Varura Me Spote Ndricimi Led  - Ndricimi Natyral Gjate Gjithe Dites, Ajer I Paster, Qetesi, Gjelberim Dhe Privatesi  - Tualetet Jane Me Dritare - Dhomat E Gjumit Te Medha Dhe Te Rregulluara ( Krevatet Zevendesohen )  - Vila Eshte Me Ndertim Super Cilesor Ku S'deperton I Nxehti Ose I Ftohti   *** Pamje Panoramike Mbi Kalan E Petreles Dhe Lumit Erzen  - Shtepia Ka Oborr Dhe Bace Ku Ka Vresht Dhe Peme Te Tjera   - Qetesi Absolute, Njerez Vendalinje Dhe Te Qete - Ka Akses Direkt Ne Autostrade - 4 Min Larg Teg, 8 Min Larg Tiranes Dhe 15 Min Larg Elbasanit  - Lidhet Shume Shpejt Me Parkun E Farkes, Liqenin Artificial, Kopshtin Zologjik, Rezidencat Dhe Resorte Ne Zone     Cmimi : 1300Euro  Tel Ose Whatsapp:                328156  09/10/22 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 3+1
Sip.Brendshme m2 700.00
Kati 2
Adresa/rruga Rruga e Vjeter, Mullet, Tirane