Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Qera shtepi private 1+1 (Mobiluar) Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   62 views

Euro €25

  • qera-shtepi-private-11-mobiluar-tirane-big-0
  • qera-shtepi-private-11-mobiluar-tirane-big-1
  • qera-shtepi-private-11-mobiluar-tirane-big-2
  • qera-shtepi-private-11-mobiluar-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 300
Cmimi: Euro €25

 Shtepi Private 1+1 Qera! ℹ️Shtepia eshte Komplet e Mobiluar ,ka 1 dhome gjumi,nje dhome Ndenje bashke me Guzhinen ,banjo ballkon,dhe 1 korridor.ka dhe 1 parking per makinen!

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 1+1
Sip.Brendshme m2 70.00
Kati 1
Adresa/rruga Tirane,Shqiperia