Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Ne zemer te Tiranes tek 9 Kateshet Shitet Super Apartament 1+1! Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   468 views

Euro €83,000

  • ne-zemer-te-tiranes-tek-9-kateshet-shitet-super-apartament-11-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 30
Cmimi: Euro €83,000

Objekti ne te cilin ndodhet Apartamenti ka nje stil shumë të veçantë arkitekturor dhe strukturor, me Pozicionim mjaft strategjik, pas Prokurorise te Tiranes në Rrugën Konstandin Kristoforidhi, te cilat e bëjnë këtë objekt dhe më të lakmuar nga klientët, si për banim ashtu dhe për biznes. Objekti përbëhet nga një ndërthurje strukturash dhe ngrihet në lartësinë e 15 kateve. Apartament ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i organizuar ne nje menyre perfekte. Planimetria perfekte e bën të mundur organizimin e apartamentit në 3 ambjente: Living room cili është projektuar për të qënë komod dhe me ndricim natyral përgjatë ditës, një dhomë gjumi me një siperfaqe të konsiderueshme për tu akomoduan me shume se nje persona. Si dhe nje tualet i cili eshte i aksesueshem nga te gjitha ambjentet e Apartamentit. Apartamenti eshte mundesi e vecante per banim ashtu edhe per biznes. Kontkato tani ne nr +355 69 709 4422 dhe bej tendin kete Apartament.

Informacione Shtese

Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Jashtme m2 73m²
Kati 4
Adresa/rruga Adrese: Rruga Konstanddin Kristoforidhi