Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet apartament me qera 2+1+2,Adresa : Ekspozita Shqiperia sot. Cmimi : 850 euro neto Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   34 views

Euro €850

  • jepet-apartament-me-qera-212adresa-ekspozita-shqiperia-sot-cmimi-850-euro-neto-tirane-big-0
  • jepet-apartament-me-qera-212adresa-ekspozita-shqiperia-sot-cmimi-850-euro-neto-tirane-big-1
  • jepet-apartament-me-qera-212adresa-ekspozita-shqiperia-sot-cmimi-850-euro-neto-tirane-big-2
  • jepet-apartament-me-qera-212adresa-ekspozita-shqiperia-sot-cmimi-850-euro-neto-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 299
Cmimi: Euro €850

 Jepet super apartament me qera 2+1+2 , ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes  * 3 minuta ne kembe larg bllokut , tek ekspozita Shqiperia sot.  Siperfaqa : 125m2  Apartamenti ndodhet ne katin e 13 dhe te fundit dhe ka nje pamje fantastike dhe nuk ka mundesi ndertimi . Eshte i organizuar mjaft mire, me dy banjo , nje sallon shume te madh . kuzhina vec, tre ballkone me nje super pamje , oxhak funksional, dy dhoma gjumi , mobilje bashkekohore dhe investuar totalisht Tarraca eshte rregulluar rishtaz me materialet me cilesore dhe eshte ne perdorim vetem nga banoret e katit te fundit.  Adresa : Ekspozita Shqiperia sot. Cmimi :850 euro neto (nuk perfshihet tatim fitimi)  

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 125.00
Kati 13
Adresa/rruga Ish Ekspozita Shqiperia Sot