Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Xhamllik (ID B21192) Tirane Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   49 views

Euro €260

  • jepet-me-qera-apartament-11-ne-xhamllik-id-b21192-tirane-tirane-big-0
  • jepet-me-qera-apartament-11-ne-xhamllik-id-b21192-tirane-tirane-big-1
  • jepet-me-qera-apartament-11-ne-xhamllik-id-b21192-tirane-tirane-big-2
  • jepet-me-qera-apartament-11-ne-xhamllik-id-b21192-tirane-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 298
Cmimi: Euro €260

 Ne Xhamllik, ne Rrugen Qemal Stafa, prane Neptun, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 55 m2, kati i 1 pallat egzistues pa ashensor, i mobiluar (sipas kerkeses se klientit). Organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma e gjumit, koridori, tualeti dhe ballkoni.  Per me teper informacion kontaktoni agjensine imobiliare  Jepet me qera 260 euro/muaj 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 1+1
Sip.Brendshme m2 55.00
Kati 1
Adresa/rruga xhamlliku