Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

2+1 me qera myslym shyri Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   44 views

Euro €500

  • 21-me-qera-myslym-shyri-tirane-big-0
  • 21-me-qera-myslym-shyri-tirane-big-1
  • 21-me-qera-myslym-shyri-tirane-big-2
  • 21-me-qera-myslym-shyri-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 297
Cmimi: Euro €500

 Rruga myslym shyri prane karburant kastrati jepet me qera apartament 2+1 me qera I sapo rikonstruktuar dhe investuar totalisht I mobiluar super modern mobilim I ri dhe bashkohor, Ka kondicioner ne cdo dhome, uji dhe drita 24 ore.   Apartamenti eshte I pershtatshem deri ne 4 persona.  Nuk bashkpunoj me agjensi.  Nuk lejohen kafshe shtepiake. 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 75.00
Kati 4
Adresa/rruga Rruga Myslym Shyri Tirane,Shqiperia