Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne Laprake Blloku Gintash Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   48 views

Euro €330

  • jepet-me-qera-apartament-11-i-mobiluar-ne-laprake-blloku-gintash-tirane-big-0
  • jepet-me-qera-apartament-11-i-mobiluar-ne-laprake-blloku-gintash-tirane-big-1
  • jepet-me-qera-apartament-11-i-mobiluar-ne-laprake-blloku-gintash-tirane-big-2
  • jepet-me-qera-apartament-11-i-mobiluar-ne-laprake-blloku-gintash-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 296
Cmimi: Euro €330

 Apartamenti ndodhet brenda bllokut Gintash Kati i dyte banimi Siperfaqja 62 metra katror  Drite natyrale ne cdo ambient  Organizimi Sallon ndenje  Ambient gatimi Nje dhome gjumi  Tualet  Depo Dy ballkone  Cilesime te tjera I mobiluar totalisht  I rinovuar Kend ndenje i ri i paperdorur Lavatrice e re e paperdorur Frigorifer i ri i paperdorur  Kondicioner Televizor Tualet teresisht i rinovuar kohet e fundit Apartamenti ndodhet ne nje pallat shume te qete dhe me zone parkimi per banoret  Per me shume informacion na kontaktoni   JO AGJENSI !!!!!   

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 1+1
Sip.Brendshme m2 62.00
Kati 2
Adresa/rruga Rruga Gjergj Legisi Tirane,Shqiperia