Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Super ap 2+1+2 ne selite ( blloku vilave rr isuf elezi ) Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   47 views

Euro €550

  • super-ap-212-ne-selite-blloku-vilave-rr-isuf-elezi-tirane-big-0
  • super-ap-212-ne-selite-blloku-vilave-rr-isuf-elezi-tirane-big-1
  • super-ap-212-ne-selite-blloku-vilave-rr-isuf-elezi-tirane-big-2
  • super-ap-212-ne-selite-blloku-vilave-rr-isuf-elezi-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 295
Cmimi: Euro €550

 Jepet me qera super Apartament 2+1+2 ne Bllokun e Vilave te Selites (Rruga Isuf Elezi) Me siperfaqe 100m2 -Kati 4 banim ne pallat te ri me ashensor -Me fasade dhe sistem kapot -Plotesisht i mobiluar ne menyre bashkekohore  -Sistem kondicionimi -Dysheme me laminat -Organizohet nga -Ambjent ndenje -Ambjent gatimi e vecuar -1 dhome gjumi -2 tualete -Ballkon Cmimi 550 Euro Per me shume detaje lidhur me pronen na kontaktoni + 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 101.00
Kati 4
Adresa/rruga Rruga Isuf Elezi Tirane,Shqiperia