Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

2+1+ **Verande & Depo (BLLOK - Tribecca ) *i Rinovuar - PARKET AC5 | Elektro A++ Kondicioner Tirane Individuale

7 months ago IMOBILIARE Tirana   43 views

Euro €700

  • 21-verande-depo-bllok-tribecca-i-rinovuar-parket-ac5-elektro-a-kondicioner-tirane-big-0
  • 21-verande-depo-bllok-tribecca-i-rinovuar-parket-ac5-elektro-a-kondicioner-tirane-big-1
  • 21-verande-depo-bllok-tribecca-i-rinovuar-parket-ac5-elektro-a-kondicioner-tirane-big-2
  • 21-verande-depo-bllok-tribecca-i-rinovuar-parket-ac5-elektro-a-kondicioner-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 291
Cmimi: Euro €700

 Apartament 2+1+ Super Verande+ Depo Ne Bllok (Rr. Vaso Pasho) Afer Me Qendren || Apt I Rinovuar Vitet E Fundit || Parket Ac5 || Elektroo A++ || 2 Kondicioner Inverter || Kuzhine Druri | Verande E Madhe Me Pamje Nga Rruga Kryesore || Instalime Cilesore ll Kati 4-te   Apartamenti Lirohet Ne Nentor*** Dhe do te Vendoset Kend Ndjenje i RI ***   Q3482  Te Dhenat E Ndarjes:  - 2 Dhoma Gjumi - 1 Sallon - 1 Tualet - 1 Korridor - 1 VERANDE GJIGANDE  - 1 Depo  - Sip Totale: 120 M2 - Sip Neto: 120 M2 - Kati: 4 - Katet E Pallatit: 4 - Pallat: Ekzistues  - Ashensor: Jo   Karakteristika:   - Apartament Me Vendndodhje Perfekte BLLOK - te Tribecca , 2 min me kembe nga QENDRA  - Apartament I Ristauruar Vitet E Fundit  - Shtruar Parket Ac5  - Mure Te Patinuara - Tavan Druri - Kuzhine E Gjitha Dru  - Elektroshtepiake Cilesore A++ - 2 Kondicioner Inverter Ne Dhomen E Gjumit Dhe Te Ndenjes - Smart Tv Samsung Ne Dhomen E Ndenjes  - Verande E Madhe Me Pamje Nga Rruga Kryesore Dhe E Rrethuar Me Peme.  Apartamenti Lirohet Ne Nentor*** Do te vendoset Kend i RI ne Soxhorno ***     Cmimi : 700 Euro/ muaj   Tel Ose Whatsapp:    

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 120.00
Kati 4
Adresa/rruga Rruga Vaso Pasha Tirane,Shqiperia