Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Qera Elitare: Super Apt 2+1+**2 Verand. (Qender - Rr. Barrikadave) 80k Euro Investim **Pllt. i 2020 (PARKET AC6, Elektro. A++) Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   35 views

Euro €1.50

  • qera-elitare-super-apt-212-verand-qender-rr-barrikadave-80k-euro-investim-pllt-i-2020-parket-ac6-elektro-a-tirane-big-0
  • qera-elitare-super-apt-212-verand-qender-rr-barrikadave-80k-euro-investim-pllt-i-2020-parket-ac6-elektro-a-tirane-big-1
  • qera-elitare-super-apt-212-verand-qender-rr-barrikadave-80k-euro-investim-pllt-i-2020-parket-ac6-elektro-a-tirane-big-2
  • qera-elitare-super-apt-212-verand-qender-rr-barrikadave-80k-euro-investim-pllt-i-2020-parket-ac6-elektro-a-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 290
Cmimi: Euro €1.50

 Qera Elitare: Super Apartament 2+1+**2 Veranda Ne Qender (Rr. E Barrikadave) **Green Terrace (Rezidence Premium) Pallat I 2020 -- Ashensor Dhe Me Sigurim 24h || Mobilimi Dhe Investim I Brendshem Prej 80k Eurosh **** Parket .Ac6, Sistem Inverter Kondicionimi FUJITSU **Me i Miri ne Treg || Tualet Me Ngrohje Nga Poshte || Dritare Triple Xham Termike || Investuar Ne Detajet Me Te Vogle  ****Apartamenti Do Jete Gati Ne Shtator ****  Q3326  Te Dhenat E Ndarjes:   - 2 Dhoma Gjumi  - Sallon + Kuzhine - 2 Veranda  - 1 Tualet  - Sip Totale: 165 M2 - Sip Neto: 149 M2 - Kati: 10 - Katet E Pallatit: 11 - Viti I Ndertimit: 2020 - Ashensor: Po  Karakteristika:   - Apartament Ne Zemer Te Tiranes, 2 Min Nga Qendra - Apartament Ne Godine Rezidenciale Ku E Gjithe Godina Sherben Vetem Per Banim. - Siguri Maksimale 24 H Me Roje Private - Apartament Qe Jepet Per Here Te Pare Me Qera. - E Arreduar Me Arkitekt Dhe E Kuruar Ne Detaje, Me Kosto Rreth 80k Euro   • Nga Investimet Ne Prone Vlen Te Permenden: - Dritaret Jane Tripleks  - Hidrosanitaret Hansgrohe  - Pllakat Janl Format 3x1 M ( Me Kosto 250Euro/M2) - Parket Ac6, Me Cilesor Ne Treg - Sistem Inverter Kondicionimi FUJITSU **Me i Miri ne Treg  - Tualeti Me Ngrohje Nga Dyshemeja - Elektroshtepiaket Te Gjitha Marka Dhe A++  - Apartamenti Ka Dalje Ne 2 Anet E Saj Me Veranda Qe Jan Me Pamje Nga Rruga Kryesore. - Me Diell Gjate Gjithe Dites.  *** Apartamenti Do Jete I Gatshem Ne Shtator Me Te Gjithe Mobilimin E Kompletuar    Cmimi: 1,500 Euro  Garanci: 2.5 Muaj Paradhenie   Tel Ose Whatsapp:                 382425  04/10/22 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 165.00
Kati 10
Adresa/rruga Rruga e Barrikadave Tirane,Shqiperia