Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet Apartament 2+1 me Qira ne Rrugen Myslym Shyri Biznes

1 year ago IMOBILIARE Tirana   396 views

Euro €350

  • jepet-apartament-21-me-qira-ne-rrugen-myslym-shyri-big-0
  • jepet-apartament-21-me-qira-ne-rrugen-myslym-shyri-big-1
  • jepet-apartament-21-me-qira-ne-rrugen-myslym-shyri-big-2
  • jepet-apartament-21-me-qira-ne-rrugen-myslym-shyri-big-3
  • jepet-apartament-21-me-qira-ne-rrugen-myslym-shyri-big-4
  • jepet-apartament-21-me-qira-ne-rrugen-myslym-shyri-big-5

0.0 star

Vendodhja: Tirana
ID: 29
Cmimi: Euro €350

Shume prane Qendres, ne Rrugen Myslym Shyri Jepet Super Apartament 2+1 me Qira! Apartamenti ka nje siperfaqe rreth 90 m2, ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri te mireadministruar. Organizohet ne 1 ambjent ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi nga te cilat 1 dopio dhe 1 me 2 krevate teke, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar shume mire ne menyre bashkekohore, i pajisur me kondicionere, dhe ndricim te mire. Zona ku ndodhet eshte nder me te preferuarat duke qene shume prane qendres. Lirohet me Daten 30 Prill. per me teper informacion telefononi ne numrin 0676048045

Informacione Shtese

Gjendja:
Mobiluar
Hyrje:
Hyrje 2+1
Sip.Jashtme m2 90m²
Kati 2
Adresa/rruga Adrese: Rruga Him Kolli

 
Note: You must be logged in to post a review.