Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

2+1 me Qera ne Fresk Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   53 views

Euro €33

  • 21-me-qera-ne-fresk-tirane-big-0
  • 21-me-qera-ne-fresk-tirane-big-1
  • 21-me-qera-ne-fresk-tirane-big-2
  • 21-me-qera-ne-fresk-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 289
Cmimi: Euro €33

 Jepet apartament me qira ne Fresk prane Restorant Freskut,  * Organizimi i saj eshte si me poshte ;  - 1 Dhome Ndenje  - 1 Guzhine Gatimi & Ngrenje   - 2 Dhome Gjumi   - 1 Ballkon   - 2 Tualet  * Informacione te tjera   - Investuar kohet e fundit  - Arredimi modern   - 2 Kondicioner Inverter   - Grila dhe Dopio Xham ( ruajtja nga nxehtesia, i ftohti dhe nga zhurmat) 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Sip.Brendshme m2 97.00
Kati 2
Adresa/rruga Rruga Muhamed Deliu Dajt,Shqiperia