Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet me qira apartament 1+1 tek Qytetit Studenti Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   50 views

Euro €300

  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-qytetit-studenti-tirane-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-qytetit-studenti-tirane-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-qytetit-studenti-tirane-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-qytetit-studenti-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 288
Cmimi: Euro €300

 Jepet me qira apartament 1+1 te Rezidenca Ana  Kompleksi Rezidencial "ANA" ndodhet ne nje zone panoramike prane "Qytetit Studenti, me nje orientim dhe pamje te mrekullueshme nga Jugu. Vetem 15 minuta ne kembe nga Bulevardi "Deshmoret e Kombit", afer arterieve te komunikimit dhe pikave te rendesishme per nje zone banimi cilesore, si shkolla, hapesira te gjelbra, zona argetimi (Rr. "Elbasanit", "Blloku").  Apartamenti pozicionohet ne katin e trete banim,ka siperfaqe totale 65m2, organizohet ne nje sallon dhe kend gatimi,nje dhome gjumi,nje tualet,nje korridor shperndares dhe nje ballkon. Jepet totalisht i mobiluar.  

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 1+1
Sip.Brendshme m2 73.00
Kati 3
Adresa/rruga Pjeter Budi -