Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

2+1+*Kuzh. Me Vete + 2 Wc (120 M2 Neto) Ne Vasil Shanto (Kesh) **100% I Ri -- Kondicioner Inverter Tirane Individuale

5 months ago IMOBILIARE Tirana   36 views

Euro €460

  • 21kuzh-me-vete-2-wc-120-m2-neto-ne-vasil-shanto-kesh-100-i-ri-kondicioner-inverter-tirane-big-0
  • 21kuzh-me-vete-2-wc-120-m2-neto-ne-vasil-shanto-kesh-100-i-ri-kondicioner-inverter-tirane-big-1
  • 21kuzh-me-vete-2-wc-120-m2-neto-ne-vasil-shanto-kesh-100-i-ri-kondicioner-inverter-tirane-big-2
  • 21kuzh-me-vete-2-wc-120-m2-neto-ne-vasil-shanto-kesh-100-i-ri-kondicioner-inverter-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 284
Cmimi: Euro €460

 Apartament 2+1+Kuzh, Me Vete +**2 Wc || 100% I Ristauruar (Patimin, Lyerje, Shtrim Pllaka, Kondicioner Etj) - Apartament Perfekt Per Familje Te Medha || Elektroshtepiake Cilesore Dhe Kuzhine E Brendshme Akull E Re || Kondicioner Inverter Ne Cdo Dhome || Depozite Personale Uji Per Raste Emergjente **  Q3343  Te Dhenat E Ndarjes:  - 2 Dhome Gjumi  - 1 Sallon - 1 Kuzhine  - 1 Korridor  - 2 Tualet  - 3 Ballkon  - M2 Total: 120 M2  - M2 (Neto): 120m2 - Kati: 2 - Katet E Pallatit: 6 - Pallat : Ekzistues  - Viti I Ndertimit: - Ashensor: Jo  Karakteristika:   - Apartament Me Vendodhje Ne Nje Nga Zonat Me Te Qeta Te Tiranes. - Zone Kryesisht Me Familjare Dhe Mundesi E Lehte Parkimi   - Apartament I Ristauruar 100% Nga Fillimi ( Patimin, Lyerje, Shtrim Pllaka, Kondicioner Etj) - Apartamenti Me Drite Natyrale Gjate Gjithe Dites Dhe Planimetri Perfekte. - Organizohet Nga Korridori I Cili Eshte Lidhes Me 2 Dhomat E Gjumit, Tualetin, Kuzhinen E Gatimit Dhe Sallonin E Ndenjes.  - Apartament Me Kuzhine Me Vete - Elektroshtepiake Cilesore Dhe Kuzhine E Brendshme Akull E Re ( Lavastovilje, Frigorifer Dykatesh, Furre Dhe Sobe Gatimi Ne Nje Nga Ballkonet. - Sallon Ndenje Me Vete. - Tv Plasem 42 Polesh - Kondicioner Inverter Ne Cdo Dhome. - Dhoma E Gjumit E Ciftit Me Shum Dollape, Dhe Dyshek Shume Cilesor. - Dhoma Dyte E Gjumit E Pershtatshme Per 1 Person Dhe Eshte Me Dalje Ne Ballkon. - Apartamenti Disponon Dhe 2 Depo Te Medha Shum Te Medha Ku Mund Te Mbahen Gjerat Jo Ne Perdorim Te Perditshem. - Disponon Dhe Depozite Personale Uji Per Raste Emergjente Dhe Pse Ne Zone Nuk Ka Me Probleme Me Ujin.  Cmimi : 460 Euro  Tel Ose Whatsapp:                 541210  10/04/22 

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 2+1
Adresa/rruga Vasil Shanto - KESH