Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Kat. 1 i Nje Vile ne Mullet (Kalaja e Petreles) 3+1+2WC+3Bllk (5 Vende Parkimi) Sis. Chiller || Super Qetesi dhe Gjelberim Tirane Individuale

7 months ago IMOBILIARE Tirana   44 views

Euro €690

  • kat-1-i-nje-vile-ne-mullet-kalaja-e-petreles-312wc3bllk-5-vende-parkimi-sis-chiller-super-qetesi-dhe-gjelberim-tirane-big-0
  • kat-1-i-nje-vile-ne-mullet-kalaja-e-petreles-312wc3bllk-5-vende-parkimi-sis-chiller-super-qetesi-dhe-gjelberim-tirane-big-1
  • kat-1-i-nje-vile-ne-mullet-kalaja-e-petreles-312wc3bllk-5-vende-parkimi-sis-chiller-super-qetesi-dhe-gjelberim-tirane-big-2
  • kat-1-i-nje-vile-ne-mullet-kalaja-e-petreles-312wc3bllk-5-vende-parkimi-sis-chiller-super-qetesi-dhe-gjelberim-tirane-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 283
Cmimi: Euro €690

 Jepet Me Qera Kati I Pare I Nje Vile Me Privatesi Maksimale Dhe Me Hyrje Me Vete 3+1+2wc+3 Ballkone + Oborr & +5 Vende Parkimi Ne Mullet (Afer Kalase Se Petreles **Mund Te Shihet Nga Banesa) -- Cdo Gje E Re Dhe E Rikostruktuar || Sistem Chiller / Ngrohje Ftohje || Mobilim Cilesore || Ballkone Ne Cdo Dhome || 2 Tualete || Kuzhine E Re Me Cdo Pajisje || Instalimet Te Gjitha Te Reja  Q3321  Te Dhenat E Ndarjes   - 3 Dhoma Gjumi  - 1 Sallon + Kuzhine  - 2 Tualete - 2 Korridor - 3 Ballkone  - Sip Totale : 150 M2 - Sip Neto : 150 M2  - Kati : 1 - Vit Ndertimi : 2005 - Katet E Viles : 3  Karakteristikat:  - Hyrja Eshte E Re E Rikonstruktuar. - Sapo Eshte Vendosur Sistemi I Kondicionimit Qe Eshte Daikin Me I Miri Ne Treg ( Per Ngrohje Dhe Ftohje)  - Kundrabufeja E Re Dhe E Kompletuar Me Elektroshtepiaket - Kolltuqet Jane Marr Ne Greqi ( Mund Te Zevendesohen Dhe Me Kend)  - Tv Plazem  - Tavane Te Varura, Spote Gipe Dhe Ndricim Leed - Ndricimi Natyral Gjate Gjithe Dites, Ajer I Paster, Qetesi, Gjelberim Dhe Privatesi  - Tualetet Jane Me Dritare - Dhomat E Gjumit Te Medha Dhe Te Rregulluara ( Krevatet Zevendesohen)  - Vila Eshte Me Ndertim Super Cilesor Ku S'deperton I Nxehti Ose I Ftohti  - Pamje Panoramike Mbi Kalan E Petreles Dhe Lumit Erzen  - Shtepia Ka Oborr Dhe Bace Ku Ka Vresht Dhe Peme Te Tjera  - Zona Eshte Nga Me Te Mirat Perreth Tiranes Mulleti Eshte Nga Zonat Me Te Kerkuara Per Blerje Dhe Qira  - Qetesi Absolute Njerez Vendalinje Pa Porbleme Dhe Njerez Te Qete.  - Ka Akses Direkt Ne Autostrade - 4 Min Larg Teg  8 Min Larg Tiranes Dhe 15 Min Larg Elbasanit  - Lidhet Shume Shpejt Me Parkun E Farkes, Liqenin Artificial, Kopshtin Zologjik, Rezidencat Dhe Resorte Ne Zone     Cmimi : 690 Euro Neto  Tel Ose Whatsapp:               45858  29/09/22  

Informacione Shtese

Mobilimi E Mobiluar
Dhoma|Sallon 3+1
Sip.Brendshme m2 150.00
Kati 1