Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet apartament 2+1+2 me pamje te mrekullueshme tek Pazari i Ri Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   419 views

Euro €167,000

  • shitet-apartament-212-me-pamje-te-mrekullueshme-tek-pazari-i-ri-big-0
  • shitet-apartament-212-me-pamje-te-mrekullueshme-tek-pazari-i-ri-big-1
  • shitet-apartament-212-me-pamje-te-mrekullueshme-tek-pazari-i-ri-big-2
  • shitet-apartament-212-me-pamje-te-mrekullueshme-tek-pazari-i-ri-big-3
  • shitet-apartament-212-me-pamje-te-mrekullueshme-tek-pazari-i-ri-big-4
  • shitet-apartament-212-me-pamje-te-mrekullueshme-tek-pazari-i-ri-big-5
  • shitet-apartament-212-me-pamje-te-mrekullueshme-tek-pazari-i-ri-big-6
  • shitet-apartament-212-me-pamje-te-mrekullueshme-tek-pazari-i-ri-big-7
  • shitet-apartament-212-me-pamje-te-mrekullueshme-tek-pazari-i-ri-big-8
  • shitet-apartament-212-me-pamje-te-mrekullueshme-tek-pazari-i-ri-big-9
Vendodhja: Tirana
ID: 28
Cmimi: Euro €167,000

Tek Pazari i Ri ,shitet apartamenet 2+1+2 ,ne katin e katert te nje pallati te ri ndertim i vitit 2014 me ashensor.Apartamenti eshte i oraganizuar si me poshte:koridori ku organizohet te gjitha dhomat ,salloni ku jane ambienti gatimit dhe ndenjies,dy dhoma gjumi ,dy tualete ku njeri eshte me dritare shume te madhe.E vecanta eshte tek pamja me dy ballkone dhe orientimi Lindje-Jug-Perendim ,qe ben te mundur nje ndricim natytal gjate gjithe dites.Zona ne cilen ndodhet shume prane qendres ,insitucioneve shteterore,biznese te ndryshme,qendrave tregtare ,linjave urbane e ben te mundur tju plotesoje njevojat tuaja.Apartamenti eshte ne proces hipotekimi .Mos nguroni te keni nje apartament te mrekullueshem me ndricim dhe hapesira te medha ne qender te Tiranes.Telefono tani ne numrin :0674032997.

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Jashtme m2 119.69m²
Kati 4
Adresa/rruga Adrese: Rr Qemal Stafa