Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet shtepi me qera 1+1 tek Rruga Bardhyl Individuale

8 months ago IMOBILIARE Tirana   105 views
Vendodhja: Tirana
ID: 276
Cmimi: Euro €300

Jepet me qera apartament 1+1
-Apartamenti eshte i organizuar : Salloni,Ambienti i gatimit,dhoma e gjumit dhe tualeti.
-Siperfaqe Totale :45m2
-Apartamenti ndodhet ne katin e pare.
-Pallati pa ashensor.
-I mobiluar,
-Vendndodhja:Brryli Rr Kongresi I Manastirit.
-Cmimi per qera :300 euro

-Mund te na shkruani ne Whats up per cdo informacion.

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 45.00
Kati 1
Adresa/rruga Rruga Kongresi i Manastirit