Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Penthouse: 2+1+2wc & +1 Garazh , Pamje Nga Liqeni (Kop. Zoologjik) Pllt i Ri || Super Mobilim *Elektro A++ Individuale

8 months ago IMOBILIARE Tirana   76 views

Euro €700

  • penthouse-212wc-1-garazh-pamje-nga-liqeni-kop-zoologjik-pllt-i-ri-super-mobilim-elektro-a-big-0
  • penthouse-212wc-1-garazh-pamje-nga-liqeni-kop-zoologjik-pllt-i-ri-super-mobilim-elektro-a-big-1
  • penthouse-212wc-1-garazh-pamje-nga-liqeni-kop-zoologjik-pllt-i-ri-super-mobilim-elektro-a-big-2
  • penthouse-212wc-1-garazh-pamje-nga-liqeni-kop-zoologjik-pllt-i-ri-super-mobilim-elektro-a-big-3
  • penthouse-212wc-1-garazh-pamje-nga-liqeni-kop-zoologjik-pllt-i-ri-super-mobilim-elektro-a-big-4
  • penthouse-212wc-1-garazh-pamje-nga-liqeni-kop-zoologjik-pllt-i-ri-super-mobilim-elektro-a-big-5
  • penthouse-212wc-1-garazh-pamje-nga-liqeni-kop-zoologjik-pllt-i-ri-super-mobilim-elektro-a-big-6
Vendodhja: Tirana
ID: 275
Cmimi: Euro €700

Jepet Me Qera Super PENTHOUSE : PAPAFINGO Apt 2+1+Verande +**2wc & Post Parkimi Personal -- Pllt I Ri Me Ashensor || Mobiluar Nga Pronari Per Vete || Elektro A+++ Kondicioner Inverter || Tualetet Akull Te Reja || Hidrosanitare Inkaso || Te Gjitha Instalimet E Reja

Q3402

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhome Gjumi
- 1 Sallon
- 2 Tualet
- 1 Korridor
- 1 Verande

- Sip Totale:120 m2
- Sip Neto: 90 m2
- Sip Verande : 30 m2
- Kati: 4
- Katet E Pallatit: 4
- Pallat I Ri
- Viti I Ndertimit:
- Ashensor: Po


Karakteristika:

- Apartament Ne Zone Shume Te Qete Dhe Te Paster
- Ambiente Te Perbashketa Publike Me Lulishte Dhe Ambiente Per Femije.
- Post Personal Posht Pallatit

- Apartament Me Plot Drite Dhe Pamje Nga Liqeni I Tiranes
- Apartament Me Strukture Dhe Organizim Shume Te Mire
- Apartament Qe Eshte Mobiluar Per Vet Dhe Me Cilesi Te Mire Elekroshtepiakesh - Kondicioner Inverter Ne Dhomen E Ndenjes.
- Dyshek Shume Cilesor Dhe Dollap Gjigand
- Dyerdritare Te Medhaja Dhe Dopioxham. Shume Drite Natyrale Dhe Pothuajse Zero Zhurma Akustike Nga Jasht.

- 2 Tualete Akull Te Reja Me Hidrosanitare Inkaso Dhe Dritare Aspirimi.
- Cdo Dhome Me Dalje Ne Verande E Cila Ka Pamje Fantastike Te Liqenit Te Tiranes.Cmimi : 700 Euro

• 1.5 Muaj Garanci *

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Hyrje 4+1
Sip.Brendshme m2 120.00
Kati 4
Adresa/rruga Rruga Peti Farke,Shqiperia