Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Totalisht I Ri -- 1+1 Te Stadiumi Dinamo (kat. 1) Elektro A++ ||| Parket ||| Kondicioner || Dh. Gjumi Akull E Re Individuale

4 months ago IMOBILIARE Tirana   68 views
Vendodhja: Tirana
ID: 274
Cmimi: Euro €430

Jepet Me Qera Apt 1+1 Totalisht I Ri Te Stadiumi Dinamo -- Kati 1 | I Mobiluar || Elektro A++ ||| Parket ||| Kondicioner || Dhome Gjumi E Bolleshme || Instalime Te Reja


Q3426

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon + 1 Kuzhine
- 1 Tualete
- 1 Korridor
- 1 Ballkon

- Sip Totale: 65 M2
- Sip Neto: 60 M2
- Kati: 1
- Katet E Pallatit: 5
- Viti I Ndertimit: 1994
- Ashensor: Jo

Karakteristika:

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Zonen E Stadiumit Dinamo Fiks Tek Stadiumi (Altar)

- Apartamenti Eshte Totalisht I Mobiluar Mire Dhe Pershtatet Per Cifte Ose Familjare.
- Apartamenti Ndodhet Ne Nje Nga Zonat Me Te Kerkuara Te Tiranes E Cila Ofron Facilitete

- Jepet Totalisht I Mobiluar I Rinovuar Me Cdo Pajisje Te Re Dhe Cilesore

- Mobilje Te Reja Me Dru Cilesor
- Kondicioner Ne Cdo Dhome Dhe Parket


- Ne Nje Zone Shume Te Qete Dhe Me Banor Familjare

- Ne Katin E 1 Te Nje Pallati 5 Katesh Dhe Orientim Perfekt
- Ndricim I Mire

- Dhomat Te Medha Dhe Me Shume Drite
- 1 Dhome Gjumi E Madhe

- Carcafe, Peshqire, Te Gjitha Te Reja

Paradhenie 2.5 Muaj
Cmimi: 430 Euro Neto

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 65.00
Kati 1
Adresa/rruga Rruga Sulejman Delvina Tirane,Shqiperia