Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet apartament 2+1+2 tek Pazari i Ri Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   638 views

Euro €166,000

  • shitet-apartament-212-tek-pazari-i-ri-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 27
Cmimi: Euro €166,000

Tek Pazari i Ri shitet apartamament 2+1+2 ne katin e dyte te nje pallati te ri ndertim i viteve te fundit ,me ashensor.Apartamenti eshte organizuar si me poshte:koridori,salloni ambient gatimi dhe ndenjie,2 dhoma gjumi ,2 tualete.Apartamenti ka orientim nga jugu ,dispononon dokumentacion te plote hipotekor.Zona ne te cilen ndodhet eshte ne qender te Tiranes ,prane institucioneve te rendesishme ,bizneseve te ndryshme,qendrave tregtare,linjave urbane,qe ka gjitha fasilitetet per jete shume komode.Nese keni enderruar per nje apartament fare prane qendres mos nguroni per te bere nje vizite ne kete prone, telefono tani ne numrin :0674033997.

Informacione Shtese

Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Jashtme m2 110.51m²
Kati 2
Adresa/rruga Adrese: Rr Qemal Stafa