Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

‼️OKAZION‼️ Mercrdez Benz 3.2 Amg Individuale

9 months ago MAKINA Tirana   156 views

Euro €8,000

  • img
Vendodhja: Tirana
ID: 269
Cmimi: Euro €8,000 E Negociushme

•Shitet : Mercedez Benz 3.2 Diesel 4 Matic
•Makina ne gjendje perfekte Full opsion/ Full servis 
• Vitprodhimi 2008 , ne gjendje perfekte motorrike , motorri v6 jashtazakonisht i shpejte
• Pa takse lluksi, estetikisht gjendja perfekte
• Kambio automatike,  sensor parkimi , AWD , me letra te paguara deri ne dhjetor 2022 .
• Sport edition , Disqe Amg 18 Origjinal
• Pilot Automatik, Fenera Led , Timoni me ulje ngritje 
• Sistem mbyllje qendrore te integruar , Te katert xhamat elektrik
• Pasqyra me mbyllje automatike , Gomat akull te reja , Klima , Kondicioner para mbrapa , Tapiceria e zeze shume e paster , Airbarg (SRS) SBC BAS ESP
Xhamat te zinj mbrapa te certefikuar 
Makina ne super gjendje motorrike dhe estetike 
Cmimi 8000€ i diskutueshem

Informacione Shtese

Marka Mercedes-Benz
Karburanti Nafte-Diesel
Kambio Automatik
Viti 2008
KM 260.000