Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

OKAZION AP 2+1 KOMUNA E PARISIT Individuale

1 year ago IMOBILIARE Tirana   274 views

Euro €112,000

  • okazion-ap-21-komuna-e-parisit-big-0
  • okazion-ap-21-komuna-e-parisit-big-1
  • okazion-ap-21-komuna-e-parisit-big-2
  • okazion-ap-21-komuna-e-parisit-big-3
  • okazion-ap-21-komuna-e-parisit-big-4
  • okazion-ap-21-komuna-e-parisit-big-5
  • okazion-ap-21-komuna-e-parisit-big-6
  • okazion-ap-21-komuna-e-parisit-big-7
  • okazion-ap-21-komuna-e-parisit-big-8
  • okazion-ap-21-komuna-e-parisit-big-9
Vendodhja: Tirana
ID: 268
Cmimi: Euro €112,000 E Negociushme

Në shitje apartament 2+1+1WC+2 Ballkone Mbi Kristal Center - Fiks te Parku Eleonorës - Sa Shkon te Market Aldi - Rruga Mustafa Matohiti - Tiranë

Pallati është vit ndërtim 2014 pallat 6 katësh me 4 hyrje për kat dhe me shkallë të gjera. Ashensori është 4 vendësh me çip. Pallati është i mirëmbajtur me administrator dhe pamje mbi qyetetin e Tiranës. Apartamenti është në katin e 3-të ose 2 Banim. Apartamenti shitet i mobiluar. Apartamenti ka planimteri shumë të mirë, ndriçim të mirë dhe pamje panoramike nga Tirana. Muret janë të lyera dhe të patinuara.Apartamenti është i shtruar me pllaka të mira salloni është i kompletuar me perde, tv plazëm, kënd kuzhina është me kundrabufe të mirë me sobë, pianurë aspirator. Dhomat e gjumit të kompletuara me krevat dhe dollape.Tualeti i mirë, me aspirator.

 

Të dhënat e ndarjes

 

- 1 Sallon + Kuzhinë

- 2 Dhoma gjumi

- 1 Tualet

- 1 korridor

- 2 Ballkone

- Sipërfaqe Total : 106 m2

- Sipërfaqe Përbashkët : 18.4 m2

- Sipërfaqe neto: 87.6 m2

- Sipërfaqe në hipotekë : 87.6 m2

- Kati : 3

- Pallat i Ri : 2014 vit ndërtimi

- Katet e Pallatit : 6

 

- Apartamenti ka goxha hapsirë lartësi dhe 2 ballkone të mëdhenj

- Zona është e qetë, familjare, ajëri pastër, çdo fasilitet i mundshëm është afër pallatit, parqe, dyqane, markete, supermarkete, minibashki, qendra Tregtare ( kristal center) universitete ( marlin barleti)

- Akses shumë të shpejt me transportin publik në zonë kalon linja urbane Kodra e Diellit - Qendër - Allias

- Lidhet shumë shpejt me autostradën 2 min larg TEG 5 larg QTU

- Apartament me çmim okazion me 1000€/m2 ku në zonë pallate të reja shesin 1300-1400€/m2

- Mundësi e mirë dhe investimi pasi jepet shumë thjeshtë me qera kërkesa është e lartë.

- Parkim ka me kartë rezidenti ose duke marr me qera te pallatet rreth e rrotull.

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 87,6
Sip.Jashtme m2 106
Kati 2
Adresa/rruga Kisha Shen Leonor Kodra e Diellit