Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Apartament 2+1 afer me Rr. e Kosovareve Individuale

1 year ago IMOBILIARE Tirana   311 views

Euro € --

  • apartament-21-afer-me-rr-e-kosovareve-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 264
Cmimi: Euro € --

Apartamenti eshte me pamje nga fushat e Dinamos dhe ne proces ndertimi. Pritet te perfundoje ne Prill te 2022. Cmimi: 1800/m2 (i diskutueshem)

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 89
Sip.Jashtme m2 104
Kati 7
Adresa/rruga Rruga e Kosovareve