Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

SHITET ose JEPET ME QERA , AMBJENT BIZNESI , FIER Biznes

1 year ago IMOBILIARE Fier   447 views

Euro €350

  • shitet-ose-jepet-me-qera-ambjent-biznesi-fier-big-0
  • shitet-ose-jepet-me-qera-ambjent-biznesi-fier-big-1
  • shitet-ose-jepet-me-qera-ambjent-biznesi-fier-big-2
  • shitet-ose-jepet-me-qera-ambjent-biznesi-fier-big-3
  • shitet-ose-jepet-me-qera-ambjent-biznesi-fier-big-4
Vendodhja: Fier
ID: 263
Cmimi: Euro €350 E Negociushme

Shitet ose jepet me qera ambjent biznesi ne Fier. Ambienti eshte perdorur per kopesht+cerdhe femijesh; eshte me bazen materiale dhe cdo gje te nevojshme. I PERSHTATSHEM DHE PER AKTIVITETE TE TJERA. Ambjenti eshte me siperfaqe 250 m2 ne total , me 2 kate ndertimi.  Cmimi shume i arsyeshem. Te interesuarit te kontaktojne ne nr : 0692054921 ose 0697095939

 

 

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Sip.Brendshme m2 250
Sip.Jashtme m2 300
Kati 0+1
Adresa/rruga Zhupan, Fier