Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet me Qera Apartament 1+1, Në Qendër tek Tregu Cam Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   624 views

Euro €300

  • jepet-me-qera-apartament-11-ne-qender-tek-tregu-cam-big-0
  • jepet-me-qera-apartament-11-ne-qender-tek-tregu-cam-big-1
  • jepet-me-qera-apartament-11-ne-qender-tek-tregu-cam-big-2
  • jepet-me-qera-apartament-11-ne-qender-tek-tregu-cam-big-3
  • jepet-me-qera-apartament-11-ne-qender-tek-tregu-cam-big-4
  • jepet-me-qera-apartament-11-ne-qender-tek-tregu-cam-big-5
Vendodhja: Tirana
ID: 26
Cmimi: Euro €300

Rruga Cameria shume pranë Sheshit Skenderbej, Jepet me Qira Apartament 1+1 në katin e 2 te nje Pallati ekzisutes. Apartamenti eshte i organizuar ne nje Sallon te madh,sebashku me ambjentin e gatimit, nje dhome e bollshme, nje tualet me dritare. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i ka te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Zona ofron facilitete te shume si Markete, Farmaci, Restorante, Linje Urbani dhe ndodhet 3 min ne kembe nga Sheshi Skenderbej. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e cel 0696018000

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Jashtme m2 52m²
Kati 2
Adresa/rruga Tregu Cam