Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Mercedes Benz A180 Nafte 2006 Individuale

2 years ago MAKINA Elbasan   445 views

Euro €3,400

  • img
Vendodhja: Elbasan
ID: 256
Cmimi: Euro €3,400

?? MERCEDES BENZ A180 ?? Forca mottorrike � 1.8 Lloji i kambjos � Automatike Karburanti �Nafte Viti i prodhimit � 2006 Cmimi � 3.400� ???Nr i kontaktit � 0677286697 Pershkrim �Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike , e gatshme per cdo lloj prove , 237.000 km origjinale , gomat e reja. Sendiljet me ngrohje. Pilot automatik. Sensor parkimi. Kamio automatike??