Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Vile me qera afer TEG-ut Tirane Individuale

2 years ago IMOBILIARE Tirana   474 views

Euro €3,000

  • vile-me-qera-afer-teg-ut-tirane-big-0
  • vile-me-qera-afer-teg-ut-tirane-big-1
  • vile-me-qera-afer-teg-ut-tirane-big-2
  • vile-me-qera-afer-teg-ut-tirane-big-3
  • vile-me-qera-afer-teg-ut-tirane-big-4
  • vile-me-qera-afer-teg-ut-tirane-big-5
  • vile-me-qera-afer-teg-ut-tirane-big-6
  • vile-me-qera-afer-teg-ut-tirane-big-7
  • vile-me-qera-afer-teg-ut-tirane-big-8
Vendodhja: Tirana
ID: 253
Cmimi: Euro €3,000

TIRANA LUXURY RESIDENCE
Vile me Qera. / Mujore
Residence e mrekullueshme,ne ajir te paster me koficent 17% te hapsires se zene me ndrertim , konceptuar e orientuar ne stilin arkitektonik modern , qe respektojne rregullat dhe hapsirat e nevojshme te komoditetit per te jetuar ne harmoni mes natyres dhe sherbimeve te nje qyteti metropolitan.
Keto vila jane residenca perfekte per relaksim qe ripercaktojne konceptin e luksit, duke e lidhur ate me mireqenien dhe respektin ndaj mjedisit.

Siperfaqe Ndertimi ........................322 m2
Siperfaqe Oborri i Viles .................800 m2

IMPIANTET
1-Ngrohje-Ftohje MITSUBISHI ELECTRIC –JAPAN
2-Dyert e Brendeshme e Jashte HORMANN-GERMANIA
3-Dritare e Vetrata KOMERLING – AUSTRIA
4-Panel Diellor+Boiler 300/Litra CORDIVARI - ITALIA
5-Hidro-Izolime FLAGON - FRANCE
6-Istalime Elektrike SCHIEDER – GERMANIA
7-Shkarkuesit e Shiut ACO-GERMANIA
8-Kapote Termike 10 cm FERRERO-ITALIA
9-Fasada e Ventiluar 15 Cm FLORIM-ITALIA
10-Oxhak me Dru 16 Kw HITZE-GERMANIA
11-Ndriqimi me Spot PHILIPS-HOLLAND
12-Dysheme me Parket inxhinierik Parador -GERMANIA
13-Impianti Hydro-Sanitar TIEMME-ITALIA
14-Pllaka Notuese e ballkoneve Mirage -ITALIA
15-Plakat Gri te Garazhit Guterman – GERMANIA
16-Filter Uji Sanitar BWT Aquadial25 - GERMANIA

Kati i Pare: 154 m2
1 Sallon te madh me oxhak me dru qe lidhet ne harmoni me ambjentin e jashtem,,
1 Kuzhinen + Ngrenie me vete
1 Banjo,
1 Dhome Gjumi
1 Lavanderi
1 Garazh i mbyllur per 2 vetura
1 VendParking i jashtem per 3 vetura ne Pronesi

Kati Dyte:168 m2
3 Dhoma Gjumi,
2 Banjo
1 Garderobe Suite
2 Veranda

TIRANA LUXURY RESIDENCE
Kontaktoni:
Tel :+355 68 20 86 987

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 5+1 e me shume
Sip.Brendshme m2 322
Kati 2
Adresa/rruga Tirane afer TEG-ut