Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Pranë Sheshit “Skënderbej” shitet apartamenti 1+1. Biznes

2 years ago IMOBILIARE Tirana   421 views

Euro €79,230

  • prane-sheshit-skenderbej-shitet-apartamenti-11-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 251
Cmimi: Euro €79,230

Rezidenca Evis e lokalizuar përgjatë rrugës së “Barrikadave” shet apartamentin 1+1 me sipërfaqe 57.50 m2, i ndodhur në katin përdhe dhe që kushton 1390 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me dhomë ndenje dhe kuzhinë si një hapësirë e vetme, dhomë gjumi dhe tualeti. Me vendodhje strategjike Evis ka hapësira idelae për zyra dhe që biznesi juaj të identifikohet. Rezervoni tani apartamentin tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 50.00
Sip.Jashtme m2 7.50
Kati 1
Adresa/rruga Rruga e Barrikadave