Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Pranë fushës së Ali Demit shitet apartamenti 2+1. Biznes

2 years ago IMOBILIARE Tirana   375 views

Euro €113,400

  • prane-fushes-se-ali-demit-shitet-apartamenti-21-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 250
Cmimi: Euro €113,400

Projekti Ali Demi i rrethuar nga qetësia dhe komoditeti shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 126.23 m2 + veranda 13.53 m2, i ndodhur në katin e gjashtë dhe me cmimin më të lirë të zonës 900 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me dhomë ndenje, kuzhinë, dy dhoma gjumi, gardërobë, depo, dy tualete, ballkoni dhe vranda. Me hapësira të bollshme dhe cilësi të lartë ndërtimi kompleski Ali Demi është zgjedhja ideale për banim.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 111.54
Sip.Jashtme m2 14.69
Kati 6
Adresa/rruga Rruga Ali Demi