Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet apartamenti 2+1 vetëm 5 minuta larg qendrës së Tiranës. Biznes

2 years ago IMOBILIARE Tirana   424 views

Euro €141,780

  • shitet-apartamenti-21-vetem-5-minuta-larg-qendres-se-tiranes-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 249
Cmimi: Euro €141,780

Rezidenca Evis e lokalizuar kaq pranë Sheshit “Skënderbej” shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 102,40 m2, i ndodhur në katin e katërt dhe me cmim preferncial 1390 €/m2. Apartamenti është i organizuar me dy dhoma gjumi, kuzhinë + dhomë ndenje, dy tualete dhe ballkoni në të cilin kanë akses të gjitha dhomat. Cilësi e lartë ndërtimi me: fasadë e termoizular, çertifikatë energjie për konsum të reduktuar, material izolues akustik, sistem kondicionimi MultiSplit etj. Rezervoni tani apartamentin tuaj tek Rezidenca Evis.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 92.40
Sip.Jashtme m2 10.00
Kati 4
Adresa/rruga Rruga e Barrikadave