Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet apartamenti 2+1 pranë fushës së Ali Demit. Biznes

2 years ago IMOBILIARE Tirana   360 views

Euro €95,400

  • shitet-apartamenti-21-prane-fushes-se-ali-demit-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 248
Cmimi: Euro €95,400

Projekti Ali Demi shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 106.27 m2, i ndodhur në katin e katërt dhe me me cmimin më të lirë të zonës 900 €/m2. Apartamenti është i organizuar me dhomë ndenje, kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni në të cilin ka akses dhoma e gjumit. Cilësi e lartë ndërtimi me: fasadë e termoizular, çertifikatë energjie për konsum të reduktuar, material izolues akustik, sistem kondicionimi MultiSplit etj. Rezervoni tani folezën tuaj të lumturisë tek Ali Demi.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 93.90
Sip.Jashtme m2 12.37
Kati 4
Adresa/rruga Rruga Ali Demi