Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Në shitje apartamenti 1+1 pranë qendrës së Tiranës. Biznes

2 years ago IMOBILIARE Tirana   439 views

Euro €82,010

  • ne-shitje-apartamenti-11-prane-qendres-se-tiranes-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 247
Cmimi: Euro €82,010

Rezidenca Evis me cilësi të lartë ndërtimi shet apartamentin 1+1 me sipërfaqe 59.80 m2, i lokalizuar në katin e katërt dhe me cmim preferncial 1390 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me dhomë ndenje + kuzhinë, dhomë gjumi dhe tualeti. Me vendodhje në zemër të Tiranës dhe i orientuar në mënyrë ideale ndaj diellit Evis ka hapësira ideale për zyra dhe banim. Rezervoni tani apartamentin tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 52.00
Sip.Jashtme m2 7.80
Kati 4
Adresa/rruga Rruga e Barrikadave