Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Në shitje apartamenti 2+1 prane fushës së Ali Demit. Biznes

2 years ago IMOBILIARE Tirana   337 views

Euro €85.50

  • ne-shitje-apartamenti-21-prane-fushes-se-ali-demit-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 246
Cmimi: Euro €85.50

Projekti Ali Demi me cilësi të lartë ndërtimi shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 95.21 m2, i lokalizuar në katin e tretë dhe me me cmimin më të lirë të zonës 900 €/m2. Me interier perefekt apartamenti është i organizuar me dhomë ndenje + kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni në të cilin ka akses dhoma e ndenjes. Organizimi perfekt i apartamenteve me mundësi riorganizimi, i rrethuar nga qetësia dhe komoditeti kompleksi Ali Demi ësht zgjidhja e duhur për ju dhe familjen tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 84.13
Sip.Jashtme m2 11.08
Kati 3
Adresa/rruga Rruga Ali Demi