Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Pranë sheshit “Skënderbej” shitet apartamenti 2+1. Biznes

2 years ago IMOBILIARE Tirana   368 views

Euro €136,220

  • prane-sheshit-skenderbej-shitet-apartamenti-21-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 245
Cmimi: Euro €136,220

Rezidenca Evis e lokalizuar vetëm 5 minuta larg qendrës së Tiranës shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 98.90 m2, i ndodhur në katin e gjashtë dhe që shitet me cmimin preferncial 1390 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me korridor, dy dhoma gjumi, dhomë ndenje + kuzhinë, dy tualete dhe ballkoni në të cilin ka akses dhoma e ndenjes. Me vendodhje strategjike, cilësi të lartë ndërtimi dhe orientim perfekt ndaj diellit Evis është zgjedhja ideale për banim dhe zyra. Rezervoni tani apartamentin tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 86.00
Sip.Jashtme m2 12.90
Kati 6
Adresa/rruga Rruga e Barrikadave