Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Pranë fushës së Ali Demit shitet apartamenti 2+1. Biznes

2 years ago IMOBILIARE Tirana   442 views

Euro €99,000

  • prane-fushes-se-ali-demit-shitet-apartamenti-21-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 244
Cmimi: Euro €99,000

Shitet apartamenti 2+1 pranë fushës së Ali Demit me sipërfaqe 110.28 m2, i ndodhur në katin e parë dhe me cmimin më të lirë të zonës 900 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me dhomë ndenje, kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni në të cilin kanë akses të gjitha dhomat. Cilësia e lartë e ndërtimit, orientimi perfket ndaj diellit, hapësira të gjelbërta dhe komoditet i gjeni vetëm tek kompleksi Ali Demi. Rezervoni tani apartamentin tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 97.44
Sip.Jashtme m2 12.82
Kati 1
Adresa/rruga Rruga Ali Demi