Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Në shitje apartamenti 2+1 pranë qendrës së Tiranës. Biznes

2 years ago IMOBILIARE Tirana   372 views

Euro €155,680

  • ne-shitje-apartamenti-21-prane-qendres-se-tiranes-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 243
Cmimi: Euro €155,680

Rezidenca Evis e lokalizuar vetëm 5 minuta larg qendrës së Tiranës shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 112.50 m2, i ndodhur në katin e pestë dhe shitet me cmimin preferncial 1390 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me korridor, dy dhoma gjumi, dhomë ndenje + kuzhinë, dy tualete dhe ballkoni në të cilin ka akses dhoma e ndenjes. Komoditeti, siguria dhe qëndrueshmëria i gjeni vetëm tek Rezidenca Evis. Rezervoni tani apartamentin tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 97.80
Sip.Jashtme m2 14.70
Kati 5
Adresa/rruga Rruga e Barrikadave