Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Në shitje apartamenti 2+1 në zonën e Ali Demit. Biznes

2 years ago IMOBILIARE Tirana   357 views

Euro €90,000

  • ne-shitje-apartamenti-21-ne-zonen-e-ali-demit-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 242
Cmimi: Euro €90,000

Kompleksi Ali Demi shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 100.79 m2, i ndodhur në katin e gjashtë dhe me cmimin më të lirë të zonës 900 €/m2. Apartamenti është i organizuar me korridor, dhomë ndenje + kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni në të cilin ka akses dhoma e ndenjes dhe ajo e gjumit. Cilësi e lartë ndërtimi: sistem kapot, izolim akustik, dritare dopio xham me gaz argon, reduktim te përdorimit të energjisë elektrike etj. Rezervoni tani apartamentin tuaj tek Projekti Ali Demi.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 89.06
Sip.Jashtme m2 11.73
Kati 6
Adresa/rruga Rruga Ali Demi