Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Pranë Sheshit “Skënderbej” shitet apartamenti 2+1. Biznes

2 years ago IMOBILIARE Tirana   341 views

Euro €125,100

  • prane-sheshit-skenderbej-shitet-apartamenti-21-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 241
Cmimi: Euro €125,100

Rezidenca Evis e lokalizuar në rrugën e “Barrikadave” shet apartmentin 2+1 me sipërfaqe 90.30 m2, i ndodhur në katin e parë dhe me cmim preferencial 1390 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me dhomë ndenje + kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni në të cilin kanë akses dhomat e gjumit. Detajet që na diferencojnë nga të tjerët janë: vendodhoja strategjike, cilësia e lartë e ndërtimit dhe orientimi ideal ndaj diellit. Rezervoni tani apartamentin tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 78.50
Sip.Jashtme m2 11.80
Kati 1
Adresa/rruga Rruga e Barrikadave