Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Pranë fushës së Ali Demit shitet apartamenti 2+1. Biznes

2 years ago IMOBILIARE Tirana   313 views

Euro €116,100

  • prane-fushes-se-ali-demit-shitet-apartamenti-21-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 240
Cmimi: Euro €116,100

Projekti Ali Demi me cilësi të lartë ndërtimi shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 129.56 m2, i ndodhur në katin e dytë dhe me cmimin më të lirë të zonës 900 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me korridor, dy dhoma gjumi, kuzhinë + dhomë ndenje, dy tualete dhe ballkoni në të cilin kanë akses të gjitha dhomat. Për një jetesë të sigurt dhe komoditet rezervoni tani apartamentin tuaj tek Ali Demi.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 114.48
Sip.Jashtme m2 15.08
Kati 2
Adresa/rruga Rruga Ali Demi