Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet apartamenti 2+1 tek zona e Ali Demit. Biznes

2 years ago IMOBILIARE Tirana   354 views

Euro €98,100

  • shitet-apartamenti-21-tek-zona-e-ali-demit-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 238
Cmimi: Euro €98,100

Projekti Ali Demi oazi i qetësisë që ju mungonte shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 109 m2, i lokalizuar në katin e tretë dhe me cmimin më të lirë të zonës 900 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me dy dhoma gjumi, dhomë ndenje + kuzhinë, dy tualete dhe dy hapësira kushtuar ballkonit. Cilësia e lartë e ndërtimit dhe hapësirat e gjelbërta e bëjnë Projektin Ali Demi të preferuarin tuaj. Rezervoni tani apartamentin tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 96.33
Sip.Jashtme m2 12.69
Kati 3
Adresa/rruga Rruga Ali Demi