Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Apartamenti 2+1 në shitje pranë Sheshit “Skënderbej”. Biznes

2 years ago IMOBILIARE Tirana   283 views

Euro €155,680

  • apartamenti-21-ne-shitje-prane-sheshit-skenderbej-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 237
Cmimi: Euro €155,680

E lokalizuar në rrugën e “Barrikadave” Rezidenca Evis shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 112.50 m2, i ndodhur në katin e pestë dhe që kushton 1390 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me dhomë ndenje + kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni në të cilën ka akses dhoma e ndenjes. Vendodhjen strategjike, cilësinë e lartë të ndërtimit dhe orientimin ideal ndaj diellit i gjeni vetëm tek Rezidenca Evis.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 97.80
Sip.Jashtme m2 14.70
Kati 5
Adresa/rruga Rruga e Barrikadave