Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Apartamenti 2+1 në shitje në zonën e Ali Demit. Biznes

1 year ago IMOBILIARE Tirana   265 views

Euro €88,200

  • apartamenti-21-ne-shitje-ne-zonen-e-ali-demit-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 236
Cmimi: Euro €88,200

I lokalizuar pranë fushës së Ali Demit shitet apartamenti 2+1 me sipërfaqe 98.94 m2, i ndodhur në katin e gjashtë dhe me cmimin më të lirë të zonës 900 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me dhomë ndenje + kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe 2 hapësira kushtuar ballkonit në të cilat kanë akses dhoma e gjumit dhe ajo e ndenjes. Cilësinë e lartë të ndërtimit dhe komoditetin i gjeni vetëm tek Projekti Ali Demi.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 87.43
Sip.Jashtme m2 11.51
Kati 6
Adresa/rruga Rruga Ali Demi