Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Në shitje apartamenti 1+1 pranë qendrës së Tiranës. Individuale

2 years ago IMOBILIARE Tirana   313 views

Euro €96,744

  • ne-shitje-apartamenti-11-prane-qendres-se-tiranes-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 235
Cmimi: Euro €96,744

Rezidenca Evis e lokalizuar vetëm 5 minuta larg qendrës së Tiranës shet apartamentin 1+1 me sipërfaqe 54.30 m2 + 15.30 m2 veranda, i ndodhur në katin e tretë dhe që kushton vetëm 1390 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me kuzhinë + dhomë ndenje, dhoma e gjumit, tualeti dhe veranda. I rrethuar nga shërbimet dhe me mundësi riorganizimi të apartamenteve e bëjnë Rezidencën Evis zgjedhjen ideale. Rezervoni tani apartamentin tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

 

Email : [email protected]

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 47.20
Sip.Jashtme m2 o7.10
Kati 3
Adresa/rruga Rruga e Barrikadave